TEŞEKKÜRLER ABDULLAH DURDU!
TEŞEKKÜRLER ABDULLAH DURDU!
Uzun yıllar boyunca satış ofisi ve idari işlerimizin sorumluluğunu üstlenen, derneğimiz çalışanı Gebişe Abdullah Durdu kendi isteğiyle emekliliğe ayrılmıştır.
19.03.2021 tarihinde çıkış işlemleri gerçekleştirilen derneğimiz emektarı Abdullah Durdu’ya şu ana kadar hak etmiş olduğu kıdem tazminatının tamamı ödenmiştir. Yaklaşık 15 yıl boyunca derneğimize, üyelerimize ve toplumumuza vermiş olduğu hizmetlerden ve bu süreçteki özverili çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonraki yaşamında başarılar diliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.