Tanışma Kahvaltısına Yoğun İlgi Gösterildi
![Tanışma Kahvaltısına Yoğun İlgi Gösterildi](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/dsc_0594--800x530-.jpg)
Tanışma Kahvaltısına Yoğun İlgi Gösterildi
Derneğimizin yeni yönetim kurulu ile üyelerimizin tanışması amacıyla Yaşamkent Sosyal Tesisleri’nde düzenlemiş olduğumuz pazar kahvaltısına yoğun ilgi gösterildi. Tatil dönemi olmasına rağmen yaklaşık 250 kişinin katıldığı etkinlikte üyelerimiz yeni döneme ilişkin dilek ve temennilerini dile getirirken, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Her yaştan üyemizin ve ailelerin birlikte güzel vakit geçirdiği etkinliğimizde, yeni dönemin başlangıcını ve değişimin teması olan JILE’yi temsil etmesi amacıyla tesisimizin bahçesinde fidan dikildi. İlk etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür eder derneğimizde oluşan bu güzel birlikteliğin ve umudun gelecek kuşaklara kök salmasını temenni ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.