Suriyeli Çerkesler için Dayanışma Gecesi Düzenlendi
![Suriyeli Çerkesler için Dayanışma Gecesi Düzenlendi](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/dayanisma.jpg)
Suriyeli Çerkesler için Dayanışma Gecesi Düzenlendi
Apsuvara Grubu ve Sakarya Kafkas Kültür Derneği'nin ortaklaşa düzenledikleri Suriyeli Çekesler için Dayanışma Gecesi'nden masralar çıktıktan sonra net olarak 10.510 (Onbin Beşyüz On) Türk Lirası gelir elde edilmiştir. İlgili gelir Kaf-Fed Suriye Kriz Masası hesabına yatırılmıştır.Apsuvara Grubu ve Sakarya Kafkas Kültür Derneği'nin ortaklaşa düzenledikleri Suriyeli Çekesler için Dayanışma Gecesi'nden masralar çıktıktan sonra net olarak 10.510 (Onbin Beşyüz On) Türk Lirası gelir elde edilmiştir. İlgili gelir Kaf-Fed Suriye Kriz Masası hesabına yatırılmıştır.
1- ANKARA ÇERKES DERNEĞİ2- KOCAELİ KAFKAS KÜLTÜR DERNEĞİ
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.