Suriye'den Anavatana yerleşen soydaşlarımıza SMS ve Banka yolu ile yapılan yardım kampanyası devam ediyor
![Suriye'den Anavatana yerleşen soydaşlarımıza SMS ve Banka yolu ile yapılan yardım kampanyası devam ediyor](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/suriye_yardim1_1_1.jpg)
16 Ağustos 2012, Perşembe
Suriye'den Anavatana yerleşen soydaşlarımıza SMS ve Banka yolu ile yapılan yardım kampanyası devam ediyor
Suriyeli Kardeşlerimiz için başlatılan Fitre ve Zekat toplama organizasyonu bu akşam itibari ile(16.08.12) sona ermiştir.
Diğer SMS ve Banka yolu ile yapılan yardım kampanyası ise devam etmektedir.
Toplanan Fitre ve Zekat tutarı 36.044 TL , 450 $ ve 400 EUR olarak gerçekleşmiş olup toplanan paranın Dolara çevrilmesi ile Toplam 21.100 $ yardım toplanmıştır.
Toplanan bu rakamın kuruşuna kadar Maykop ve Nalçikte yaşayan isimleri önceden belirlenen Soydaşlarımıza 17.08.12 Tarihinde teslim edileceği Kafkas Dernekleri Federasyonu tarafından bildirilmiştir.
Camiamıza saygı ile duyurulur.
Çerkes Derneği
Diğer SMS ve Banka yolu ile yapılan yardım kampanyası ise devam etmektedir.
Toplanan Fitre ve Zekat tutarı 36.044 TL , 450 $ ve 400 EUR olarak gerçekleşmiş olup toplanan paranın Dolara çevrilmesi ile Toplam 21.100 $ yardım toplanmıştır.
Toplanan bu rakamın kuruşuna kadar Maykop ve Nalçikte yaşayan isimleri önceden belirlenen Soydaşlarımıza 17.08.12 Tarihinde teslim edileceği Kafkas Dernekleri Federasyonu tarafından bildirilmiştir.
Camiamıza saygı ile duyurulur.
Çerkes Derneği
Etiketler#yolu#yerleşen#yardım#yapılan#suriyeden#soydaşlarımıza#sms#kampanyası#ile#ediyor#devam#banka#anavatana
Toplam Görüntülenme 12412
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.