Derneğimiz ve Başkent Dostluk Kulübü tarafından birlikte organize edilen iftar programı dün akşam gerçekleştirildi. İftar programı Yaşamkent mahallesinde inşaatı devam etmekte olup büyük oranda tamamlanış olan sosyal tesisimizde gerçekleşti. 300'ün üzerinde hemşehrimizin katıldığı program sayesinde hemşehrilerimiz inşaatın ne aşamada olduğunu ve tesisin konumununu görme fırsatı buldular. Programda ayrıca Suriyeli soydaşlarımız için toplanan 1500 TL Fitre-Zekat Federasyonumuz tarafından başlatılan kampanyaya aktarıldı.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.