Soçi Olimpiyatı Anti-Maskot Yarışması Sonuçlandı
![Soçi Olimpiyatı Anti-Maskot Yarışması Sonuçlandı](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/soci kayak xs.jpg)
Soçi Olimpiyatı Anti-Maskot Yarışması Sonuçlandı
Soçi 2014 Kış Olimpiyat oyunlarına karşı, Türkiye organizasyonunu Kafkasya Forumu ve İstanbul Kafkas Kültür Derneği'nin birarada yürüttüğü uluslararası Anti-Maskot Yarışması sonuçlandı.Soçi 2014 Kış Olimpiyat oyunlarına karşı, Türkiye organizasyonunu Kafkasya Forumu ve İstanbul Kafkas Kültür Derneği'nin birarada yürüttüğü uluslararası Anti-Maskot Yarışması sonuçlandı.
Yarışma sonucunda dereceye giren tasarımlar için Bağlarbaşı Derneği'nde bir ödül töreni düzenlendi. Yarışmada, halk oylaması ve jüri seçimleriyle belirlenen 1.lik ve 2.lik ödülüne Aydan Çelik'in çalışmaları layık görülürken 3.lük ödülünü Hakan Naç'ın tasarımı aldı. Jüri halk özel ödülü Enise Şurdum'a verildi.
Ödül alan çalışmalar sırasıyla şöyle:
1.lik Ödülü (Aydan Çelik)
2.lik Ödülü (Aydan Çelik)
3.lük Ödülü (Hakan Naç)
Jüri Halk Özel Ödülü (Enise Şurdum)
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.