SEZONUN SON ZEXES GECESİ NALMES'İN KATILIMIYLA YAPILDI
![SEZONUN SON ZEXES GECESİ NALMES'İN KATILIMIYLA YAPILDI](uploads/haberler/img-20220603-wa0018.jpg)
SEZONUN SON ZEXES GECESİ NALMES'İN KATILIMIYLA YAPILDI
Dünyaca ünlü dans ekibi Dünyaca ünlü dans ekibi Nalmes Akademik Halk Dansları Topluluğu’nun dansçıları ve müzisyenleri 2 Haziran’da Derneğimizde yapılan zexes gecesine katıldılar.
Çok sayıda hemşehrimizin katılım gösterdiği gecede Nalmes ekibi dansçıları da düğünümüze iştirak ederek gecemize renk kattı. Topluluğun Ankara’ya gelişinde yaşanan gecikmeye rağmen gece geç saatlere kadar misafirlerimizi bekleyen, sezonun son zexes gecesinde bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.