Çerkes Derneği Kadın Komisyonu'nun ev sahipliği yaptığı Zexes Gecesi üyelerimiz tarafından büyük ilgi gördü.Müzik dinletisi ile başlayan gece, Nibjeug Tiyatro Topluluğu'nun sergilediği ''Koca Dırdırı'' isimli oyun ile devam etti.
Tiyatro topluluğumuz, katılan yeni üyeler ile her geçen gün büyüyerek ve güçlenerek izleyenleri kendilerine hayran bırakıyorlar.
Kadın Komiyonu'nun el emeği ile yaptıkları birbirinden güzel hediyeler ile çekilişimiz yapıldı. Gecenin Thamadesi Erol Gergin'in yaptığı Huaho devamında gençlerimiz ve büyüklerimiz doya doya eğlendikleri Ceug yaptılar.
Bizleri yanlız bırakmayan başta Thamedemiz Erol Gergin'e , geceyi hazırlayan Kadın Komisyonu'na,gecenin sunuculuğunu üstlenen Selin Yavuz'a ve tabiki değerli üyelerimize sonsuz teşekkürler. Birlik ve beraberliğimizin her geçen gün daha da sağlamlaşması dileği ile...
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.