ŞENİBE MUSA'YI RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ!
![ŞENİBE MUSA'YI RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ!](uploads/kisiler/musa-shenibe.jpg)
ŞENİBE MUSA'YI RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ!
Kafkas Halkları Konfederasyonu'nun ilk başkanı, Abhazya Kurtuluş Savaşı sırasında gönüllü hareketinin örgütlenmesinde büyük katkıları olan degerli thamademiz Şenıbe Musa geçen sene bugün hayata veda etmişti.
Kafkasya'nın tüm halkları tarafından sonsuza kadar saygıyla hatırlanacak olan Şenibe Musa'yı vefatının sene-i devriyesinde rahmet ve minnetle anıyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.