PROJE GRUBUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
![PROJE GRUBUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI](uploads/haberler/proje-grubu-toplantisi.jpg)
PROJE GRUBUMUZ ÇALIŞMALARINA BAŞLADI
Yönetim Kurulumuzun göreve başlamasının ardından kurulan Ankara Çerkes Derneği Proje Grubu online yürüttüğü çalışmalarına derneğimizin açılışıyla yüz yüze devam ediyor.Üye ve gençlerimizin profesyonel becerilerini desteklemek, vizyonlarını genişletmelerine katkıda bulunmak amacıyla kurulan proje grubunun 05 Kasım Cuma günü gerçekleşen ilk yüz yüze toplantısında; kültür, haklar, sağlık, çevre gibi birçok alanda yürütülecek etkinliklere ilişkin genel çerçeve belirlendi.
Etkinliklere finansal ve düşünsel kaynak sağlamak amacıyla; ulusal ve uluslararası kurum ve STK'ların proje bazlı hibelerine, büyükelçilik fonlarına başvuru yapılmasına karar verildi. İlerleyen günlerde başvuruları kabul edilen ve uygulama sürecine giren projelerle ilgili bilgilendirmeler yapılacak, gönüllülük içeren tüm proje etkinliklerinde gönüllü gençlerimize yer verilecektir.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.