Panel: Çerkes Soykırımı ve Sürgünü'nün 157. Yılı
![Panel: Çerkes Soykırımı ve Sürgünü'nün 157. Yılı](uploads/haberler/panel-21-mayis.jpg)
Panel: Çerkes Soykırımı ve Sürgünü'nün 157. Yılı
Çerkes Soykırımı ve Sürgünü’nün 157. yıl dönümüne özel olarak gerçekleştireceğimiz çevrimiçi panelimiz 18 Mayıs Salı akşamı 21.05’te Youtube ve Facebook sayfalarımızdan canlı olarak yayınlanacaktır.Moderatörlüğünü dernek başkanımız Bislan JALOUQA'nın üstleneceği panele “Soykırımın Mantığı, Çerkes Soykırımının Arkaplanı” ile Dr. Erdoğan Boz, “Düşman Ceza Hukuku: 21 Mayıslar Devam Ediyor” ile Av. Furkan Soyupak ve “Soykırımın Gölgesinde Modern Çerkes Siyasetinde Gelecek Perspektifleri” ile Dr. Zeynel Abidin Besleney konuşmacı olarak katılacaktır.
Toplumumuz için büyük bir öneme haiz olduğunu düşündüğümüz konu başlıklarının yer aldığı panelimize herkesin katılımını bekliyoruz.
Canlı yayını izlemek için:
Уэрэд Жэщ - WORED GECESİ
Ankara Çerkes Derneği olarak, profesyonel sanatçılarımızın icralarıyla sahne alacağı Çerkes şarkı ve müziklerimize doyacağınız Wored Gecesi’nde siz değerli üyelerimizi aramızda görmekten onur duyarız.
AKP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TURGUT ALTINOK ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok derneğimizi ziyaret edecektir. 24 Mart Pazar günü saat 14:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
AKP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DUHAN KALKAN ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan derneğimizi ziyaret edecektir. 21 Mart Perşembe günü saat 20:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ PROGRAMIMIZA DAVETLİSİNİZ!
CHP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CAN GÜNER ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner derneğimizi ziyaret edecektir. 10 Mart Pazar günü saat 16:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.