ÖZEL BATIKENT FİNAL OKULLARI İLE EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
![ÖZEL BATIKENT FİNAL OKULLARI İLE EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI](uploads/haberler/img_20210326_184543.jpg)
ÖZEL BATIKENT FİNAL OKULLARI İLE EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Derneğimiz üyelerinin 1. derece yakınlarının Özel Batıkent Final Okulları’na bağlı okullarda alacağı eğitim-öğretim hizmeti ile ilgili eğitim iş birliği protokolü imzalandı.
Yapılan protokol ile anaokulu seviyesindeki öğrencilerimiz için eğitim ücreti üzerinden %10, ilkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrencilerimiz için %20, lise seviyesindeki öğrencilerimiz için %25 indirim uygulanacaktır.
Bunun yanı sıra her yıl talep eden öğrencilerimiz arasından Dernek Yönetim Kurulumuzun uygun gördüğü 5 öğrencimiz %50, 1 öğrencimiz ise %100 burs fırsatından faydalanacaktır. Ayrıca talep halinde MEB’e bağlı ortaokullarda okutulan Adıgece ve Abazaca derslerinin açılması konusunda Özel Batıkent Final Okulları tarafından gerekli tüm desteğin verileceği de imzalanan protokolde karara bağlanmıştır.
Protokolün imzalanması hususunda desteğini ve ilgisini esirgemeyen Özel Batıkent Final Okulları Yönetim Kurulu başkanı hemşehrimiz Korhan Sert’e teşekkür eder, iş birliğimizin her alanda artarak devam etmesini temenni ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.