ONUR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
![ONUR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI](uploads/haberler/img_1337.jpg)
ONUR KURULU İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
Derneğimizin en önemli organlarından olan Onur Kurulu üyeleri ve eski dernek başkanlarının katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda Dernek Başkanımız Bislan Jalouqa tarafından derneğin idari ve mali durumu ve bugüne kadar dernekte yapılan faaliyetler ile ilgili bir sunum yapıldı, Onur Kurulu üyeleri ise fikir ve önerilerini paylaştı. Toplantının ikinci bölümünde önümüzdeki aylarda yapılacak faaliyetlerle ilgili büyüklerimizin düşünceleri alındı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda ana dili sorunu, kentte Xabzenin yaşatılması sorunu gibi sorunların çözümüne dair görüşler paylaşıldı.
Yaşamkent Sosyal Tesisleri'nin geliştirilmesi adına yapılacak faaliyetler konuşuldu. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı ve 2023 seçimleri üzerinde de çeşitli görüşler paylaşıldı.
Onur Kurulu üyelerimiz, jenerasyonlar arası iletişimi artırmak adına derneğin etkinliklerine daha fazla katılım konusunda anlaştı. Toplantıdan sonra Elbruz Halk Dansları Topluluğu’nun çalışmasına katılan Onur Kurulu üyeleri, güzel dileklerini iletti. İstişare toplantısına Kadınlar ve Gençlik Komisyonu temsilcileri de katıldı.
Toplumun tüm kesimleriyle yapılan istişarelerin son derece önemli olduğunu düşünüyor ve önümüzdeki günlerde bu istişarelere devam etmeyi öngörüyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.