ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİMİNE KATKI SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?
![ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİMİNE KATKI SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img-20191115-wa0012.jpg)
ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİMİNE KATKI SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?
TOPLUMUMUZUN GELECEĞİ ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİMİNE KATKI SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?
Derneğimiz bünyesinde oluşturulan “Burs Komisyonu” vasıtasıyla bu yıldan itibaren Ankara’daki üniversitelerde okuyan öğrencilerimiz için 8 aylık öğrenim süresi boyunca eğitim bursu verilmesi planlanmaktadır.
İhtiyaç sahibi her öğrencimiz için aylık 250,00 TL olarak verilmesi planlanan burs programımıza katkı sağlamanız bizler için oldukça önemli ve anlamlıdır. Çoğu öğrencimizin maddi olarak gerçekten zor şartlarda okuduğu bu dönemlerde yapacağınız en ufak yardım öğrencilerimizin geleceğine yön verecek dokunuşlara vesile olacaktır.
Sizler de bu iyilik hareketine destek olmak istiyorsanız vakit geçirmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Herkesin bütçesine göre bir öğrenciye verilecek burs miktarı kadar 1 veya daha fazla öğrenciye burs verebileceğiniz gibi, burs miktarından daha az destek olarak toplam burs bütçesine katkı sağlayabilirsiniz. Bağışlarınızı aylık veya tek seferde, isterseniz düzenli eft/havale seçeneği ile, isterseniz tek seferde nakden yapabilirsiniz. Açıkçası ne kadar katkı yapabilecekseniz bizler o kadarına talibiz.
Haydi, ben de #destekliyorum diyerek hep birlikte gençlerimizin geleceğine ışık tutalım!
Ankara Çerkes Derneği - Burs Komisyonu
NOT: Burs için yapacağınız bağışlar Çerkes Derneği’nin TR870006200154700006297293 IBAN numaralı burs hesabına “Burs bağışı” açıklaması ile yapılacak olup burs vermek isteyenlerin öncelikle aşağıdaki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçmesi ve bağışçı olarak kayıt yaptırması gerekmektedir.
Ayrıntılı Bilgi İçin: 05557991530 – 05324631087
KAMUOYUNUN DİKKATİNE
Moskova’da gerçekleştirilen, masum sivilleri hedef alan menfur terör saldırısını şiddetle kınıyor, saldırıdan etkilenenlere acil şifalar diliyor, hayatını kaybedenlerin ailelerine ve yakınlarına en derin taziyelerimizi sunuyoruz.
MESLEK GRUPLARI İFTAR PROGRAMI
Ankara Çerkes Derneği meslek toplantılarına bu yıl da iftar programları ile devam ediyor. Ankara’da yaşayan benzer sektörlerde yer alan üyelerimizi bir araya getirmek, üyelerimiz arasındaki mesleki dayanışma ve dostluğu artırmak amacıyla düzenleyeceğimiz iftar programlarında tüm hemşehrilerimizi derneğimize bekliyoruz.
KAMUOYUNUN DİKKATİNE
Ak Parti Bandırma Belediye Başkan Adayı Cemal Öztaylan’ı basına yansıyan ve katıldığı programlarda sarf ettiği iddia edilen, toplumumuz hakkında kabul edilemeyecek anlamlar yüklü sözleri dolayısıyla şiddetle kınıyoruz.
FİTRE, ZEKAT ve BAĞIŞLARINIZLA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DESTEK OLUN!
Birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın ön planda olduğu Ramazan ayında fitre, zekat ve bağışlarınızı ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırıyoruz.
RUSTAM YAKHIKHANOV 10. ULUSLARARASI ÇAĞDAŞ SANAT FUARI RESİM SERGİSİ
7-10 Mart 2024 Tarihleri arasında 10. Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında Ankara’da resim sergisi olan Çeçen Ressam Rustam Yakhikhanov’da bu fuarda resimlerini sergileyecek. Detaylı etkinlik programı ve bilet satın almak için artfairankara.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.