No Sochi Belgesel Gösterimi Yapıldı
![No Sochi Belgesel Gösterimi Yapıldı](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/untitled_1.jpg)
15 Aralık 2013, Pazar
No Sochi Belgesel Gösterimi Yapıldı
No Sochi Belgesel Gösterimi Çerkes Derneği'nde yaklaşık 250 hemşerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.No Sochi Belgesel Gösterimi, filmin yönetmeni Didem Şahin ve ana karakter Aydan Çelik'in katılımıyla Çerkes Derneği en üst kat salonda yapıldı.
Gösterim sonrasında "Know Sochi" kampanyasıyla alakalı oluşturulan standla alakalı bilgiler Tram Merve tarafından üyelere aktarıldı. Stand aracılığıyla kampanyaya destek toplandı.
Katılanlar tarafından büyük beğeni kazanan Belgesel Gösterimi sonrasında Didem Şahin ve Aydan Çelik'le gerçekleştirilen sohbette özellikle gençler merak ettiklerini sorma fırsatını buldular.
Derneğimiz gençlik komisyonu tarafından Didem Şahin ve Aydan Çelik'e katılımları için teşekkür edilerek çiçekleri takdim edildi.
Gösterim ve söyleşiye yaklaşık 250 civarında hemşerimiz katıldı.
![](images/news/large/img_0487.jpg)
Gösterim sonrasında "Know Sochi" kampanyasıyla alakalı oluşturulan standla alakalı bilgiler Tram Merve tarafından üyelere aktarıldı. Stand aracılığıyla kampanyaya destek toplandı.
Katılanlar tarafından büyük beğeni kazanan Belgesel Gösterimi sonrasında Didem Şahin ve Aydan Çelik'le gerçekleştirilen sohbette özellikle gençler merak ettiklerini sorma fırsatını buldular.
Derneğimiz gençlik komisyonu tarafından Didem Şahin ve Aydan Çelik'e katılımları için teşekkür edilerek çiçekleri takdim edildi.
Gösterim ve söyleşiye yaklaşık 250 civarında hemşerimiz katıldı.
![](images/news/large/img_0436.jpg)
![](images/news/large/img_0415.jpg)
![](images/news/large/img_0416.jpg)
![](images/news/large/img_0447.jpg)
![](images/news/large/img_0443.jpg)
![](images/news/large/img_0487.jpg)
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.