ANKARA ÇERKES DERNEĞİ BAŞKANI YUSUF HATUK VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ÇERKES YAZAR SEMA SOYKAN'IN İMZA GÜNÜNDE BULUŞTU
![ANKARA ÇERKES DERNEĞİ BAŞKANI YUSUF HATUK VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ÇERKES YAZAR SEMA SOYKAN'IN İMZA GÜNÜNDE BULUŞTU](uploads/haberler/whatsapp-image-2023-11-27-at-08-51-06.jpg)
ANKARA ÇERKES DERNEĞİ BAŞKANI YUSUF HATUK VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, ÇERKES YAZAR SEMA SOYKAN'IN İMZA GÜNÜNDE BULUŞTU
Ankara Çerkes Derneği Başkanı Yusuf Hatuk, beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte ünlü Çerkes yazar Sema Soykan’ın imza gününde bir araya geldi.Bu özel buluşmada, dernek üyeleri ve kitapseverler, Soykan’ın eserlerini imzalatma fırsatı buldu.
Yazar Sema Soykan katılımcılara teşekkür ederek, eserleri hakkında bilgi verdi. İmza günü, samimi sohbetler ve kültürel paylaşımlarla dolu geçerken, etkinlik katılımcılar arasında olumlu bir atmosfer yarattı.
Ankara Çerkes Derneği, kültürel etkinlikler aracılığıyla üyelerini bir araya getirerek kültürel bağları güçlendirmeye devam ediyor.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.