ANKA BASKET SPOR KULUBÜ İLE DERNEĞİMİZ ARASINDAKİ SPONSORLUK ANLAŞMAMIZ YENİLENDİ
ANKA BASKET SPOR KULUBÜ İLE DERNEĞİMİZ ARASINDAKİ SPONSORLUK ANLAŞMAMIZ YENİLENDİ
Türkiye'de Çerkes toplumunun spora olan ilgisini bilerek desteklemek üzere Antrenörlüğünü üyemiz Onur Berjan Aksoy’un yaptığı, oyuncularının büyük çoğunluğu hemşehrilerimizden oluşan Anka Basket Spor Kulubü ile bu sezon da sponsorluk sözleşmesi imzalandı.Geçtiğimiz sezon Büyük Erkekler Liginde mücadele eden ve çeyrek finale kalma başarısı gösteren Anka Basket’e önümüzdeki sezonda başarılar diliyor, tüm üyelerimizi takımımıza destek olmak adına maçlarımıza davet ediyoruz.
Ayrıca çocuk ve gençlerimizin Anka Basket Spor Kulübü altyapısı ile yetişerek hem bu ailenin bir parçası hem de lisanslı sporcu olması için Anka Basket Spor Kulübüne başvurabilirsiniz.
İrtibat: 05380114626
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.