Nibjeug Tiyatro Topluluğu 'Hamlet Sigoş' ile Sahne Aldı
![Nibjeug Tiyatro Topluluğu 'Hamlet Sigoş' ile Sahne Aldı](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img_0745_1.jpg)
Nibjeug Tiyatro Topluluğu 'Hamlet Sigoş' ile Sahne Aldı
Nibjeug Tiyatro Topluluğu sanat hayatının 16. yılında, 27 Nisan Çarşamba günü Nazım Hikmet Kültür Merkezi Yıldız Kenter Salonu'nda Hamlet Sigoş adlı oyunla sahne aldı.
Mete Demirci koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten Nibjeug, farklı bir yorumla sahnelediği Hamlet ile seyricilerden büyük beğeni aldı. Oyunun ardından Çerkes Derneği Başkanı Murat Özden, Nibjeug adına Mete Demirci'ye çiçek takdim ederek bütün oyuncuları tebrik etti.
Nibjeug Tiyatro Topluluğunun çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyor, emeği geçen bütün oyunculara teşekkür ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.