NART ATEŞİ RESİM SERGİSİ AÇILDI
![NART ATEŞİ RESİM SERGİSİ AÇILDI](uploads/haberler/whatsapp-image-2024-04-18-at-12-35-51.jpg)
NART ATEŞİ RESİM SERGİSİ AÇILDI
Ankara Çerkes Derneği'nin ev sahipliğinde düzenlenen değerli ressam Mahmut Koçer'in "Nart Ateşi" Resim Sergisi, yoğun bir katılımla sanatseverlerle buluştu.Koçer'in özgün eserleri, sanatseverleri etkileyici bir atmosferde bir araya getirerek kültürel zenginliğin ve sanatın önemini vurguladı.
Açılışa katılan kıymetli misafirlerimize ve sanat hayatının 30. yılında eserlerini bizimle Ankara Çerkes Derneği’nde buluşturan değerli sanatçımız Mahmut Koçer’e teşekkürlerimizi sunarız.
Nart Ateşi, 24-28 Ocak tarihleri arasında Ankara Çerkes Derneği’nde ziyaretçilere açık olacak. Tüm hemşehrilerimizi, sanatseverleri ve kültür meraklılarını bu özel etkinliğe bekliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.