NART ATEŞİ RESİM SERGİSİ
NART ATEŞİ RESİM SERGİSİ
Sanat hayatının başlangıcı olan Ankara Çerkes Derneğinde, Değerli Ressam Mahmut Koçer “Nart Ateşi” Resim Sergisinde eserlerini sergiliyor.Mahmut Koçer, Çağdaş sanat dünyasında özgün bir çizgiye sahip bir sanatçıdır. Sanat kariyerine resimle başlayan Koçer, eserlerinde kendine özgü bir tarzı benimsemiştir. Soyut ve sembolik unsurları kullanarak eserlerini zenginleştiren sanatçı, izleyicilerini düşündürmeyi amaçlar.
Koçer'in tablolarında genellikle doğadan ilham alınmış unsurları görmek mümkündür. Renk paleti ve kompozisyonlarıyla öne çıkan sanatçı, duygusal bir derinlik yaratır ve eserlerinde izleyiciyle etkileşime geçer. Sanatında özgünlük arayışını sürdüren Koçer, zaman içinde teknik ve konsept açısından kendini geliştirmiş ve evrilen bir sanat dilini benimsemiştir.
Mahmut Koçer'in eserleri, sanat dünyasında çeşitli sergilerde ve galerilerde yer almıştır. Sanatseverler, onun çalışmalarını inceleyerek, soyut ve özgün sanat anlayışını daha yakından keşfetme fırsatına sahip olmuşlardır. Koçer'in eserleri, sanat tutkunları için düşündürücü ve estetik bir deneyim sunmaktadır.
Уэрэд Жэщ - WORED GECESİ
Ankara Çerkes Derneği olarak, profesyonel sanatçılarımızın icralarıyla sahne alacağı Çerkes şarkı ve müziklerimize doyacağınız Wored Gecesi’nde siz değerli üyelerimizi aramızda görmekten onur duyarız.
AKP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TURGUT ALTINOK ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok derneğimizi ziyaret edecektir. 24 Mart Pazar günü saat 14:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
AKP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DUHAN KALKAN ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan derneğimizi ziyaret edecektir. 21 Mart Perşembe günü saat 20:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ PROGRAMIMIZA DAVETLİSİNİZ!
CHP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CAN GÜNER ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner derneğimizi ziyaret edecektir. 10 Mart Pazar günü saat 16:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.