Nalçik ve Maykop’tan Gelen Güreşçiler Maraş’ta
![Nalçik ve Maykop’tan Gelen Güreşçiler Maraş’ta](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/3_maras.jpg)
Nalçik ve Maykop’tan Gelen Güreşçiler Maraş’ta
04.02.2012 |
|
Kahramanmaraş Kafkas Kültür Derneği’nin davetlisi olarak Kahramanmaraş belediyesinin düzenlediği uluslararası güreş turnuvası için Kabardey ve Adıgey’den Kahramanmaraş’a gelen güreşçilerimiz, kardeşlerinden destek bekliyor. Kardeşler de madalya bekliyor. Adığe güreşçiler Kahramanmaraş’ta Turnuva tarihi : 5 Şubat 2012 Pazar Saat : 09.00 Yer : Batıpark Spor Salonu Turnuva finali : Aynı gün 18.00 ve 21.00 saatleri arasında. (TRT 3 canlı yayın) Güreşçilerimiz, kardeşlerinin desteğini bekliyor. Ha marje! *** Bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Güreş Turnuvası’na 20 ülkeden yaklaşık 200 güreşçinin katılması bekleniyor.
Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 92. Yıldönümü
kutlamaları Uluslararası Güreş Turnuvası ile başlıyor.
|
|
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.