Anavatanımızın en ünlü sanatçılarından Nahush Cherim, cumartesi akşamı Ankara'daki sevenleriyle buluştu.Uzun bir aradan sonra diasporada konser veren sanatçı, sunduğu görsel şovlarla büyük beğeni kazandı. Kendi albüm şarkılarının yanında, herkes tarafından bilinen ve sıkça duymaya alıştığımız diaspora ezgilerini de seslendiren Cherim, Türkiye'de bulunmaktan memnuniyeti dile getirdi ve buna olanak sağlayan herkese teşekkür ettiğini belirtti. Konserde Elbruz Halk Dansları Topluluğu ve Badin Müzik Grubu da sahne aldı. Elbruz, sergilediği kareografilerle izleyenlerden alkış aldı. Nahush Cherim konserin ardından 1 Mart Pazar günü de Kayseri'deki sevenleriyle buluştu.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.