Mezbjen Doğa Sporları Topluluğu, 2012 sezonunu "Ilgaz Gezisi" ile açıyor
![Mezbjen Doğa Sporları Topluluğu, 2012 sezonunu "Ilgaz Gezisi" ile açıyor](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/ilgaz-dagi-1_1.jpg)
Mezbjen Doğa Sporları Topluluğu, 2012 sezonunu "Ilgaz Gezisi" ile açıyor
Çerkes Derneği' nin çatısı altında kurulan, Mezbjen Doğa Sporları Topluluğu, 2012 sezonunu Ilgaz Gezisi ile açıyor.Tarih:
18 Mart 2012 Pazar günü; Çerkes Derneği önünden, saat: 07.45' de Ilgaz' a hareket edilecektir. Akşam 17.30' da Ankara'ya dönülecektir.
Gerekli Malzeme Listesi:
Sırt çantanızda su, aperatif yiyecekler ve varsa kullandığınız ilaçlarınız ile fotoğraf makinalarınızı bulundurmanızda fayda var. İnce ve kat kat giyinmeniz iyi olacaktır.
Detaylar:
16 Mart 2012 Cuma günü, öğlen 12.00'ye kadar, katılımı netleşen kişilerin 05376573318 nolu telefondan Sibel PAK' a ( Mezbjen Başkanı) isim yazdırmaları gerekmektedir. Ücretler yolda toplanacaktır. Bildirilen sayıya göre araç ayarlandığı için katılımı kesin olan kişilerin isim yazdırmaları önemle rica olunur.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.