Medet İçin Adalet - Medet Önlü Cinayetinde 2.Duruşma
![Medet İçin Adalet - Medet Önlü Cinayetinde 2.Duruşma](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/11695994_10153408112446445_948938252887390349_n.jpg)
Medet İçin Adalet - Medet Önlü Cinayetinde 2.Duruşma
22 Mayıs 2013 günü Ankara'da gerçekleştirilen Medet Önlü cinayeti ile ilgili yürütülen soruşturma sonrası açılan davada ikinci duruşma 9 Temmuz 2015 tarihinde saat 10:10′da Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde gerçekleşecek.
İlk duruşmanın ardından, geçtiğimiz haftalarda cinayetin azmettiricisi olarak aranan firari sanıklardan Mehmet Akif Cömert sahte kimlikle yakalanmıştı. Bu kritik gelişmeyle birlikte ikinci duruşmadan önemli sonuçlar çıkması bekleniyor.
Medet Önlü davasının sonuna kadar takipçisi olacağımızı ve adalet arayışımızı sonuna kadar sürdüreceğimizi göstermek için 9 Temmuz 2015 Perşembe günü saat 10.10’da Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılacak ikinci duruşmaya Önlü ailesi ile birlikte katılacağız.
Davanın ikinci duruşmasına Medet Önlü’nün dostlarını, tüm hemşerilerimizi ve yaşam hakkına duyarlı herkesi davet ediyoruz.
Medet için Adalet! 2. Duruşma
9 Temmuz 2015 Perşembe saat 10.10
Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.