KOYUSİYAH'TAN AÇD ONLİNE AKADEMİ ÖĞRENCİLERİNE HEDİYE
![KOYUSİYAH'TAN AÇD ONLİNE AKADEMİ ÖĞRENCİLERİNE HEDİYE](uploads/haberler/koyusiyah.jpg)
KOYUSİYAH'TAN AÇD ONLİNE AKADEMİ ÖĞRENCİLERİNE HEDİYE
Kafkasya, Orta Doğu, Sovyet sonrası Rusya, milliyetçilik, etnisite ve kimlik gibi alanlarda yayın yapmak üzere 2018 yılında kurulan Koyusiyah Yayıncılık, AÇD Online Akademi’nin 2. Dönem öğrencilerine yeni çıkan kitaplarından 3 tanesini hediye edeceğini açıkladı.
1 Mart-24 Mart arasında 4 hafta sürecek olan 2. Dönem derslerini başarıyla tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan her katılımcıya Robin Cohen’in “Küresel Diasporalar”, Bryan S. Turner & Habibul Haque’nin “Küreselleşme Doğu ve Batı”, Andrew Foxall’un “Sovyet Sonrası Rusya'da Etnik İlişkiler - Kuzey Kafkasya'da Ruslar ve Rus Olmayanlar” adlı kitapları adreslerine gönderilecektir. Bu güzel ve anlamlı jestleri için Koyusiyah Yayıncılık’a teşekkür ediyor, 26 Şubat Cuma günü sona erecek Online Akademi kayıtları için ilgilenen herkesi programa başvuruda bulunmaya davet ediyoruz.
Başvuru formu: https://bit.ly/3kay3nQ
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.