KONUŞMA KULÜBÜ BAŞLADI
![KONUŞMA KULÜBÜ BAŞLADI](uploads/haberler/konusma-kulubu-haber.jpg)
KONUŞMA KULÜBÜ BAŞLADI
Ana dilini bilen, öğrenmek isteyen veya konuşma beceresini geliştirmek isteyen üyelerimize yönelik gerçekleştirilen konuşma kulübümüzün tanışma toplantısı 14 Kasım Pazartesi günü gerçekleştirildi.
Yaş sınırının olmadığı, tüm katılımcıların aktif olarak konuşmaya çalıştığı, ana dilini hiç bilmeyenlerin dahi fayda sağladığı, eğlenceli bir programla çalışmalarına başlayan Çerkesçe konuşma kulübümüz her pazartesi saat 19.00’da yapılacaktır. İlgilenen herkesi 21 Kasım Pazartesi saat 19.00’da konuşma kulübümüze katılmaya davet ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.