Sonraki

Önceki

kNOw Sochi


kNOw Sochi

Kafkasya Forumu uzun süredir yürütülmekte olan "No Sochi" kampanyasını "Know Sochi" olarak dönüştürme kararı aldı. Forumun web sitesinde yayınlanan kampanya haberi aşağıdaki gibidir:

 

2014 Kış Olimpiyatları Soçi’de soykırım topraklarında yapılacak. Durdurmaya çalıştık ancak başaramadık. Kalan kısa zamanda insanları Çerkes Soykırımı ve Soçi’nin gerçek tarihi hakkında bilgilendirmeye çalışıyoruz. Ayrıca, olimpiyatlar için seçilen yerin Çerkeslerin haritadan silindiği yer olması sebebiyle olimpiyat ruhuna uygun olmadığını anlatmaya çalışıyoruz.

 

Olimpiyatlara katılacak sporcular için içerisinde tarihi dökümanların, Çerkes Soykırımını anlatan belgelerin, çıkartmaların ve soykırım sembolünün basılı olduğu bir berenin bulunduğu bir kit hazırladık.

 

Umuyoruz ki adil ve cesaretli olan atletler bizim yanımızda yer alacak ve itirazlarını geleneksel ve sosyal medya üzerinden paylaşacaklar.

 

Sonuç olarak, hazırladığımız bu kitleri 60 farklı ülkede bulunan 300′den fazla sporcuya ulaştırmamız gerekiyor. Ulaştırma maliyetleri de dahil olmak üzere, kitleri göndermenin maliyeti yaklaşık 5000 dolar.

 

Bu maliyeti karşılayabilmek için herkesin destek olabileceği bir indiegogo kampanyası başlattık.

 

Desteğinizi bekliyoruz.

 

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN: http://www.indiegogo.com/projects/know-sochi-olympics-on-the-land-of-genocide


Kampanyaya katkıda bulunabilmek için Paypal hesabınızın olması gerekiyor, Paypal hesabının nasıl açıldığını öğrenmek için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.
http://knowsochi.tumblr.com/post/68370201222/ad-m-ad-m-destek-know-sochi

12481 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: