Yaşamkent Sosyal Tesisleri’nde ikincisini düzenlemiş olduğumuz sezonun son açık büfe kahvaltısına yoğun ilgi gösterildi. Yaklaşık 350 kişinin katıldığı etkinliğimizde aileleriyle birlikte güzel bir pazar günü geçirdiklerini ifade eden hemşehrilerimiz bir yandan çocuklarıyla vakit geçirirken, bir yandan uzun süredir görmedikleri tanıdıklarıyla sohbet etme imkanı buldular.
Kahvaltıdan sonra “Adige Ulusal Kıyafet Günü” sebebiyle toplumumuzun değerli isimlerinden Netabje Cankat Devrim tarafından ulusal kıyafetlerimizin tarihi ve özellikleri konusunda bilgilendirme amaçlı sunum yapıldı.
Etkinliğimize katılan tüm üyelerimize ve kahvaltının hazırlanmasında büyük emekler veren arkadaşlarımıza tekrardan teşekkür ediyor, bu birlikteliğin yeni sezon boyunca devam etmesini diliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.