KAFİAD'DAN YÖNETİM KURULUMUZA ZİYARET
![KAFİAD'DAN YÖNETİM KURULUMUZA ZİYARET](uploads/haberler/kafiad-ziyareti_2023.jpg)
KAFİAD'DAN YÖNETİM KURULUMUZA ZİYARET
Kafkas İş Adamları Derneği Başkanı Sayın Yusuf Taymaz ve beraberindeki heyet 2 Aralık Cumartesi günü yönetim kurulumuzu ziyaret etti.Toplantıdaki konuşmasında Sayın Taymaz yönetim kurulumuza hayırlı olsun dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar diledi. Ayrıca devam eden faaliyetletimiz ve yeni potansiyel iş birlikleri ile ilgili görüş ve önerilerini dile getirdi. Başkanımız Yusuf Hatuk da desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen KAFİAD heyetine teşekkürlerini iletti.
Nazik ziyaretleri için KAFİAD'a teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.