KAFFED'den bir şeffaf yönetim uygulaması
![KAFFED'den bir şeffaf yönetim uygulaması](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/kaffed.jpg)
KAFFED'den bir şeffaf yönetim uygulaması
Yönetim Kurulu
kararlarını yakından izleyin KAFFED (BASIN) 30-01-2012 - Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED), şeffaf yönetim ilkesinin gereği olarak bundan sonra, Yönetim Kurulu toplantılarında alınan kararları doğrudan haberlerle soydaşlarıyla paylaşacak. KAFFED'in yeni uygulaması bugün internet üzerinden başlatılacak. Federasyonumuzun web sayfasında yayımlanacak kararlar, sosyal medya aracılığıyla da yayılacak. Nart Dergisi okurları da kararları dergisinden izleyebilecek. Federasyonun işleyişi hakkında daha sağlıklı bilgi sahibi olan soydaşlarımız, görüş ve önerilerini Ankara'ya göndererek, KAFFED'in politikalarının belirlenmesinde daha etkin rol oynayabilecek. Bu kapsamda Yönetim
Kurulu'nun 21 Ocak'ta KAFFED Genel Merkezi'nde düzenlediği toplantıda
alınan kararları ana hatlarıyla saygıdeğer soydaşlarımızın dikkatine
sunuyoruz: Özkan ÇOKLAR, Mesut
AKMAN, Önal KOBAŞ, İrfan OKUYUCU, Ulvi ÖZCAN, Nihat YILMAZ ve Emrullah
KAP’ın Abhazya Çalışma Grubu olarak atandı. Adıgey-Kıyı Boyu Şapsığ
Çalışma Grubu'na Yıldız ŞEKERCİ, Turan AKIN, Sevinç ÖZDEN, Eyüp BALOĞLU,
Aydın ÖZDEMİR, Ahmet ÖZEL’in atanırken; Kabardey&Balkar-Karaçay&Çerkes
Çalışma Grubu da Bersis KARABULUT, Rahmi TUNA, Faruk ASLANDOK, Ümit
DUMAN, Demir KIZILKAYA, Bayar ŞIRAYDER ve Neşet DUMAN’dan oluştu. |
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.