KAFFED YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
![KAFFED YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ](uploads/haberler/kaffed_2024_ziyaret.jpg)
KAFFED YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Kaffed Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Uluçay ve beraberindeki heyet , 23 Ocak Salı günü yönetim kurulumuzu ziyaret etti.Sayın Uluçay, yönetim kurulumuza hayırlı olsun dileklerini ileterek başarılar diledi. Toplum adına yapılacak faaliyet ve etkinlikler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkanımız Yusuf Hatuk da Kaffed Yönetim Kurulu’na teşekkür ederek işbirliği ve dayanışmanın önemine değindi. Nazik ziyaretleri için Kaffed Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.