KAFFED Karadeniz Dernekleriyle Buluştu
![KAFFED Karadeniz Dernekleriyle Buluştu](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/federasyon.jpg)
KAFFED Karadeniz Dernekleriyle Buluştu
Marmara bölgesinden başladığı dernek ziyaretlerini hızla sürdüren KAFFED Yönetim Kurulu üyeleri bu hafta Karadeniz bölgesi dernekleriyle buluştu.Marmara bölgesinden başladığı dernek ziyaretlerini hızla sürdüren KAFFED Yönetim Kurulu üyeleri bu hafta Karadeniz bölgesi dernekleriyle buluştu.
Yönetim Kurulu Üyeleri oldukça yoğun bir mesaiyle Sungurlu, Çorum, Turhal, Tokat, Merzifon, Hamamönü ve son olarak Samsun derneği yöneticileri ve üyeleriyle buluştu. Yönetim Kurulu üyeleri bölge derneklerini Federasyonun faaliyetleri ile ilgili olarak birinci ağızdan bilgilendirildi.
KAFFED Genel Başkanı Vacit Kadıoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen ve Adıgey Masası Koordinatörü Yıldız Şekerci'nin de içinde olduğu heyet ilgili dernek tabanlarına Federasyonun 21 Mayıs'ta Beşiktaş'ta yapılacak olan anma etkinliği, 2014 Soçi Olimpiyatları, Adigey Cumhuriyeti'ne yapılacak ticari gezi gibi konularda bilgi verdi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.