Kaffed Genel Koordinatörüne Veda Yemeği
![Kaffed Genel Koordinatörüne Veda Yemeği](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/paste.jpg)
18 Ağustos 2011, Perşembe
Kaffed Genel Koordinatörüne Veda Yemeği
Eşinin üç yıl süre ile Kahire Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği görevine atanması nedeniyle görevinden ayrılan Cumhur Bal’a KAFFED bir veda yemeği düzenledi.Geleneklerimiz çerçevesinde süren yemekte anılar tazelendi ve sıra ile söz alan katılımcılar Cumhur Bal’a bu güne kadar vermiş olduğu hizmetler için teşekkür ettiler.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.