KAFFED 9. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
![KAFFED 9. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img_20191125_140927.jpg)
KAFFED 9. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Kafkas Dernekleri Federasyonu’nun 24 Kasım Pazar günü yapılan 9. Olağan Genel Kurulu’nda 343 geçerli oyun 190’ını alarak başkanlığa seçilen sayın Yıldız Şekerci ve yönetim kurulunu tebrik eder, bu seçimin toplumumuz adına hayırlı olmasını dileriz.
Aynı zamanda, sorumluluk alarak göreve talip olan ve 153 oy alan sayın Mutlu Akkaya ve ekibinin seçim sürecindeki özverili çalışmalarını değerli bulduğumuzu belirtiyor, her iki aday grubuna toplumumuz adına demokratik bir seçim süreci yaşanması için vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.