Sonraki

Önceki

KAFFED 2. GENÇLİK ÇALIŞTAYI YAPILDI


KAFFED 2. GENÇLİK ÇALIŞTAYI YAPILDI

Kaffed’e bağlı derneklerin gençlik komisyonlarının ve üniversite topluluklarının temsilcileri 1 Şubat Cumartesi günü Federasyonumuzun organizasyonu ile Ankara’da buluştu.

Derneğimizde gerçekleştirilen ve 85 gencimizin katıldığı çalıştay’da Kaffed Genel Başkanı sayın Yıldız Şekerci tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından “Kurumlarımız ve Toplumumuz Akademik Araştırma Yarışması”na katılan gruplar yaptıkları çalışmalarla ilgili sunumlarını gerçekleştirdi. Yapılan sunumların ardından ikinci bölümde Nart Akademi ile ilgili planlama, yöntem ve eğitim konuları hakkında değerlendirmelerde bulunurken, Kafdav Başkanı Muhittin Ünal tarafından Kaffed’in kuruluş süreci ve gençlerin kurumlarımıza olan katkıları hakkında bir konuşma gerçekleştirildi.

Kaffed tarafından gerçekleştirilen çalıştaya Derneğimizi temsilen Gençlik Komisyonu temsilcilerimiz Koşiy Yahya Koşar ve Şogen Nesren Baki Dinçer katılırken, Ankara’daki üniversite topluluklarından Ankarakaf, Gazikaf, Odtükaf, Hacettepekaf, Aybükaf ve Başkentkaf da toplantıya katılım gösterdiler.

Organizasyonda emeği geçenlere ve katılım gösteren tüm gençlerimize teşekkür ediyor, gençlerimizin kurumsal anlamda derneklerimize ve federasyonumuza katkı sağlamasına ve kendi aralarındaki birlikteliğin artmasına vesile olacak bu çalışmaların devamının gelmesini temenni ediyoruz.

1004 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: