Kaffed’e bağlı derneklerin gençlik komisyonlarının ve üniversite topluluklarının temsilcileri 1 Şubat Cumartesi günü Federasyonumuzun organizasyonu ile Ankara’da buluştu.
Derneğimizde gerçekleştirilen ve 85 gencimizin katıldığı çalıştay’da Kaffed Genel Başkanı sayın Yıldız Şekerci tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından “Kurumlarımız ve Toplumumuz Akademik Araştırma Yarışması”na katılan gruplar yaptıkları çalışmalarla ilgili sunumlarını gerçekleştirdi. Yapılan sunumların ardından ikinci bölümde Nart Akademi ile ilgili planlama, yöntem ve eğitim konuları hakkında değerlendirmelerde bulunurken, Kafdav Başkanı Muhittin Ünal tarafından Kaffed’in kuruluş süreci ve gençlerin kurumlarımıza olan katkıları hakkında bir konuşma gerçekleştirildi.
Kaffed tarafından gerçekleştirilen çalıştaya Derneğimizi temsilen Gençlik Komisyonu temsilcilerimiz Koşiy Yahya Koşar ve Şogen Nesren Baki Dinçer katılırken, Ankara’daki üniversite topluluklarından Ankarakaf, Gazikaf, Odtükaf, Hacettepekaf, Aybükaf ve Başkentkaf da toplantıya katılım gösterdiler.
Organizasyonda emeği geçenlere ve katılım gösteren tüm gençlerimize teşekkür ediyor, gençlerimizin kurumsal anlamda derneklerimize ve federasyonumuza katkı sağlamasına ve kendi aralarındaki birlikteliğin artmasına vesile olacak bu çalışmaların devamının gelmesini temenni ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.