KADINLAR KOMİSYONU YIL SONU YEMEĞİNDE TOPLANDI
![KADINLAR KOMİSYONU YIL SONU YEMEĞİNDE TOPLANDI](uploads/haberler/kadinlar-yilbasi-yemegi.jpg)
KADINLAR KOMİSYONU YIL SONU YEMEĞİNDE TOPLANDI
Ankara Çerkes Derneği Kadınlar Komisyonu, çalışma gruplarıyla birlikte yıl sonu yemeğinde buluştu.
Yönetim Kurulu üyelerimizin de katıldığı yemekte 2022 yılının değerlendirmesi yapılırken yeni yıla dair planlamalar ve karşılıklı iyi dilekler dile getirildi. Yeni yılın Kadınlar Komisyonu ve Derneğimiz adına verimli ve dolu dolu geçmesini dileriz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.