KADINLAR KOMİSYONU TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI
![KADINLAR KOMİSYONU TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI](uploads/haberler/artboard-2.png)
KADINLAR KOMİSYONU TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI
Sayın Üyelerimiz,
Ankara Çerkes Derneği Kadınları olarak bir araya gelme vakti geldi! Sizleri 22 Ekim Pazar günü saat 12:00'de tanışma ve istişare toplantımıza davet ediyoruz.
Bu özel etkinlikte bir araya gelip gelecekte yapmayı planladığımız etkinlikler, projeler ve daha fazlası hakkında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca, diğer üyelerimizi daha yakından tanıma fırsatını kaçırmayın.
Unutmayın, beraber daha güçlüyüz! Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Уэрэд Жэщ - WORED GECESİ
Ankara Çerkes Derneği olarak, profesyonel sanatçılarımızın icralarıyla sahne alacağı Çerkes şarkı ve müziklerimize doyacağınız Wored Gecesi’nde siz değerli üyelerimizi aramızda görmekten onur duyarız.
AKP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TURGUT ALTINOK ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok derneğimizi ziyaret edecektir. 24 Mart Pazar günü saat 14:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
AKP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DUHAN KALKAN ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan derneğimizi ziyaret edecektir. 21 Mart Perşembe günü saat 20:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ PROGRAMIMIZA DAVETLİSİNİZ!
CHP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CAN GÜNER ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner derneğimizi ziyaret edecektir. 10 Mart Pazar günü saat 16:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.