Kadınlar Komisyonu Bu Dönem Çalışmalarını Bitirdi
![Kadınlar Komisyonu Bu Dönem Çalışmalarını Bitirdi](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/img_20140616_194740.jpg)
Kadınlar Komisyonu Bu Dönem Çalışmalarını Bitirdi
2013-2014 çalışma döneminde büyük bir özveriyle çalışan ve derneğimize her alanda büyük katkı sağlayan kadın komisyonumuz bu yılki çalışmalarını sonlandırdı. Geçtiğimiz hafta sonu Maşukiye gezisiyle son faaliyetlerini yapan kadın komisyonu yıl boyunca yapılan faaliyetlerden elde edilen geliri de Yaşamkent Sosyal Tesisi inşaatında kullanılmak üzere yönetim kurulumuza teslim etti.
Bizlere verdikleri her türlü destek ve sonsuz anlayışlarından dolayı komisyon başkanı Sayın Ayşe Özbay nezdinde bütün komisyon üyelerine teşekkürü borç biliriz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.