KABARDEYCE KURSU BAŞLIYOR
17 Ekim 2011, Pazartesi
KABARDEYCE KURSU BAŞLIYOR
Adıgecenin Kabardey Diyalekti Kursu 22 Ekim Cumartesi 18:30'da başlayacak.Adıgecenin Kabardey Diyalekti Kursu 22 Ekim Cumartesi günü saat 18:30'da başlayacak.
Kayıtlar için internet sitemizin başvurular bölümündeki form doldurularak derneğimize teslim edilmeli veya formlar derneğimizden de temin edilerek doldurulabilmektedir.
0312 222 85 90 Çerkes Derneği
Kayıtlar için internet sitemizin başvurular bölümündeki form doldurularak derneğimize teslim edilmeli veya formlar derneğimizden de temin edilerek doldurulabilmektedir.
0312 222 85 90 Çerkes Derneği
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.