Kabardey-Balkar'da Çocuk Stadyumu
![Kabardey-Balkar'da Çocuk Stadyumu](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/stadium.jpg)
Kabardey-Balkar'da Çocuk Stadyumu
Kabardey-Balkar Spor ve Turizm Bakanlığı Nalçık Pachev Caddesi'nde bulunan çocuk stadyumunun yenilenmesini bitirdi.Kabardey-Balkar Spor ve Turizm Bakanlığı Nalçık Pachev Caddesi'nde bulunan çocuk stadyumunun yenilenmesini bitirdi. Yenileme işlemi Rusya'da fiziksel kültür ve spor geliştirme programının bir parçası olarak geçen ıl başlamıştı.
Stadyumun yenilenmesi için 2010 yılında 30 milyon ruble ve bu yıl 60 milyon ruble ödenek ayrıldı.
Ayrıca Lenin Caddesi üzerinde yeni bir spor kompleksi inşaati devam ediyor ve gelecek sene hizmete açılacak.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.