KABARDEY-BALKAR CUMHURİYETİ'NİN 84. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!
![KABARDEY-BALKAR CUMHURİYETİ'NİN 84. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!](uploads/haberler/kabardino-balkaria-flag-made-of-metallic-brush-paint-on-grunge-dark-wall_1379-2481.jpg)
KABARDEY-BALKAR CUMHURİYETİ'NİN 84. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!
Rusya Federatif Sovyet Sosyalist Cumhuriyeti içerisinde 16 Ocak 1922'de Kabardino-Balkarya Vilayeti olarak kurulan idari birim, 5 Aralık 1936'da özerk cumhuriyet haline dönüştürüldü.Kabardey-Balkar Cumhuriyeti’mizin 84. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, sonsuza kadar anavatanımızın huzur ve barış içerisinde varlığını sürdürmesini diliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.