Kabardey-Balkar Anneleri Tutukları Hakları İçin Sokaktaydı
![Kabardey-Balkar Anneleri Tutukları Hakları İçin Sokaktaydı](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/protest.jpg)
Kabardey-Balkar Anneleri Tutukları Hakları İçin Sokaktaydı
Tutukluların kötü muamele görmesi ve hala mahkemeye çıkartılmamış olmalarını protesto etmek için Vatandaş Hakları ve Özgürlüklerini Destekleyen Kabardey-Balkar Anneleri grubundan 150 kişi 21 Nisan tarihinde bir protesto gösterisi yaptı.RFE/RL Kuzey Kafkasya Servisinin haberine göre 2005 yılında Nalçık'ta bulunan emniyet ve askeri tesislere yapılan saldırı sonrasında tutuklananların kötü muamele görmesi ve hala mahkemeye çıkartılmamış olmalarını protesto etmek için Vatandaş Hakları ve Özgürlüklerini Destekleyen Kabardey-Balkar Anneleri grubundan 150 kişi 21 Nisan tarihinde bir protesto gösterisi yaptı.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.