JILE ÇOCUK KULÜBÜ ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR!
![JILE ÇOCUK KULÜBÜ ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR!](uploads/kurslar/jile-cocuk/jile-manset.jpg)
JILE ÇOCUK KULÜBÜ ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR!
"Bugünün tohumları, geleceğin çınarları” sloganıyla, 2019 yılında etkinliklerine başlayan, yoğun ve verimli bir dönemin ardından pandemi nedeniyle çalışmalarını online yürüten Jıle Çocuk Kulübü'nün yeni dönem etkinlikleri bu hafta sonu başlıyor.
Karantina döneminde uzaktan sürdürdümüz etkinliklerimize yüz yüze devam ediyoruz. Cumartesi günleri Adıgece (Doğu Diyalekti) dil kursu, Robotik Kodlama Dersi ve Etkinlik Atölyesi; pazar günleri ise Elbruz minikler ve çocuklar dans ekibi etkinliklerimize, ilgilenen tüm çocuklarımızın katılımını bekliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.