"IЭНЭХЪУРЕЙ’’ YUVARLAK MASA TOPLANTILARI’NIN İLKİ GERÇEKLEŞTİ
!["IЭНЭХЪУРЕЙ’’ YUVARLAK MASA TOPLANTILARI’NIN İLKİ GERÇEKLEŞTİ](uploads/haberler/anequrey.jpg)
"IЭНЭХЪУРЕЙ’’ YUVARLAK MASA TOPLANTILARI’NIN İLKİ GERÇEKLEŞTİ
İstişare, tartışma kültürünü pekiştirmek ve toplumsal olayları yorumlamak amacıyla düzenlediğimiz yuvarlak masa toplantılarının ilki 15 Ocak Cumartesi akşamı gerçekleştirildi.
DW TV’nin yayınladığı ‘’Kafkasya’dan Türkiye’ye Çerkeslerin Hikâyesi’’ adlı programın ardından oluşan asimilayon tartışması üzerinde durulan toplantıda Bislan Jalouqa ve Sevda Arslan sunumlarını yaptıktan sonra konuyu katılımcılarla birlikte istişare etti. Katılımcılarımıza teşekkür ediyor, bir sonraki toplantıya tüm üyelerimizi bekliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.