Derneğimizin komisyon ve çalışma gruplarının koordinasyonunu sağlamak ve rutin programların uygulanması amacıyla Hajuko Leyla Kandemir Beştepe’de faaliyet gösteren derneğimizde Genel Koordinatör olarak göreve başlamıştır.
Ankara Çerkes Derneği Yönetimi olarak kendisine hoş geldin diyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Hajuko Leyla Kandemir Tokat Turhal Bağlarpınarı köyünden ve Abzeh boyundandır. STK tecrübesine sahip olup Derneğimizin de üyesi olduğu Kafkas Dernekleri Federasyonu’nda çeşitli görevlerde bulunmuştur.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.