GİS AKADEMİ YAŞAMKENT SOSYAL TESİSLERİ'NDE FAALİYETLERİNE BAŞLIYOR!
![GİS AKADEMİ YAŞAMKENT SOSYAL TESİSLERİ'NDE FAALİYETLERİNE BAŞLIYOR!](uploads/haberler/gis-akademi.jpg)
GİS AKADEMİ YAŞAMKENT SOSYAL TESİSLERİ'NDE FAALİYETLERİNE BAŞLIYOR!
Derneğimize ait Yaşamkent Sosyal Tesisleri'nde yetişkin ve çocuk kursları başlıyor.İncek'te faaliyetlerini yürüten GİS AKADEMİ ile yaptığımız işbirliği ile yetişkenler için Zumba, Yoga, Pilates ve Kickbox kurslarımızın yanı sıra çocuklar için, Cimnastik, Kickbox, Takım Sporları, Yüzme, İngilizce, Satranç, Robotik Kodlama kurslarımız 1 Ağustos’tan itibaren başlıyor.
Çocuklarınızın yeteneklerini keşfederek, lisanslı sporcu olma ve yarışmalara katılma imkanı sunduğumuz kurslarla aynı zamanda sosyalleşerek birçok sportif ve sosyal alanda eğitim almalarını sağlıyoruz.
Hepinizi sağlıklı bir yaşama davet ediyoruz. Gelin birlikte spor yapalım.
Ön kayıt ve bilgi için: 0530 603 9357-0312 217 0703
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.