Gençlik Komisyonumuz Bilgi Yarışması yaptı
![Gençlik Komisyonumuz Bilgi Yarışması yaptı](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/img_2422.jpg)
Gençlik Komisyonumuz Bilgi Yarışması yaptı
Çerkes Derneği gençleri genel kültürlerini ve Çerkesliğe dair kültürel bilgilerini bizlerle paylaştılar
8 takımın katıldığı 5er kişilik gruplardan oluşan genç yarışmacılar izleyicilere keyifli anlar yaşattılar
Yarışmacılara genel kültür Çerkes adetleri Çerkes tarihi ve coğrafyası spor tarih coğrafya matematik alanlarında sorular soruldu.
Zaman zaman çekişmeli geçen yarışmada heyecanlı anlar yaşandı. Finale kalan Kuşates, Şen bacanaklar Biliyong, Nart, Odtü Kaf gruplarının yer aldığı yarışmada finale kalan Odtü Kaf ve şen bacanaklar son bölümde kelime tamamlama bölümü ile finalde yarıştılar
Yarışmayı birincilikle kazanan Odtü Kaf başarılarından dolayı yönetim kurulumuz tarafından tebrik edildi. Büyük ödülün sahibi olan Odtü Kaf’a para ödülü takdim edildi.
Yarışmadaki başarıları gibi, tüm gençlerimize hayatın her dalında başarılar dileriz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.