GENÇLİK KOMİSYONU TOPLANTISI
![GENÇLİK KOMİSYONU TOPLANTISI](uploads/haberler/komisyon-secimi.jpg)
GENÇLİK KOMİSYONU TOPLANTISI
Derneğimiz yeni dönem çalışmaları kapsamında Gençlik Komisyonu'nun seçimi ve yönetim kurulunun belirleneceği toplantı, 3 Kasım Çarşamba akşamı 19.00'da Elbruz Gaytaoğlu salonunda gerçekleştirilecektir.
Gençlik Komisyonu'na aday olacak gençlerimizin divan kurulu oluşturulana kadar başvuru dilekçelerini, aday listelerini ve seçim pusulalarını hazırlamaları; oy kullanacak gençlerimizin ise dernek üyesi olması ve 25 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Yapılacak toplantının derneğimiz ve gençlerimiz adına hayırlı olmasını diliyor, tüm gençlerimizi toplantıya bekliyoruz.
Toplantı Gündemi
- Açılış
- Divan heyetinin ve sandık kurulunun oluşturulması
- Adayların dilekçelerinin divan kuruluna verilmesi
- Adayların programlarını ve listelerini tanıtması
- Seçimin yapılması (Oylama işlemi ve sayım)
- Dilek ve Temenniler
- Kapanış
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.