Bu akşam (11 Ekim Cumartesi) Ankara Çerkes Derneği Gençlik Komisyonunun çağrısıyla ve Ankara'daki üniversitelerin Kafkas Topluluklarının da katkısıyla bir tanışma toplantısı yapıldı. Toplantıya yüzden fazla gen arkadaşımız katıldı. Üniversite topluluklarının temsilcilerinin kısaca kendilerini tanıttıkları akşam tanışma ve dernekte yapılabilecek faaliyetlerle fikir alışverişiyle devam etti.
Gençlerimize yoğun katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, yıl boyu çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.