Gençler "Adige Worşer" Yapacak!
![Gençler "Adige Worşer" Yapacak!](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/dsc_0102.jpg)
Gençler "Adige Worşer" Yapacak!
Adige Worşer etkinliği başlamıştır.Bu hafta Çerkes derneğinde Gençlik komisyonumuzun ve Hacettepe KAF'ın düzenlemiş olduğu "Cuma Etkinlikleri" kapsamında Adige Worşer etkinliği başlamıştır.
İlk olarak Albina Kenet'in hazırlayıp sunduğu Adige Xabze (Adige Kültürü) konusu gençlerimiz tarafından tartışılmıştır.
Adige Worşer, Gençlik Komisyonumuzun düzenlediği bir fikir alışverişi toplantısıdır. Gençlerimiz; Çerkeslik, tarih, dil ve diğer güncel konular hakkında araştırmalarına devam etmektedirler.
Bu araştırmalar sonucu her hafta cuma günleri Çerkes derneğinde bu tür etkinlikler yapılacaktır. Adige Worşer toplantıları toplumumuzun bütün gençlerine açık olarak gerçekleşmektedir.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.